Seriály a filmy

4. března 2019 22:10

Jana Mrákotová

Maty o Lucii přijít rozhodně nechce

Maty Bojan a Lucie Krutinová i nadále řeší svůj vztah. Každý ale po svém. Zvítězí rozum, nebo cit? Rasputin je vůči Lazarevovi čím dál ostražitější. Nevěří mu.

Lazarev se vrací na urgent, Rasputin se ho vyptává se na jeho práci v redakci časopisu. Rasputin Adamovi říká, že se rozhodl Lazareva si prověřit. Nevěří mu. Podívejte se na ukázku z dalšího dílu Modrého kódu. Modrý kód sledujte také online.

Maty o Lucii rozhodně nechce přijít. Ta se mu ale stále vyhýbá a Maty neví proč. Chce si vše vysvětlit a tak se Lucie zeptá přímo. Podívejte se na jejich rozhovor ve videu.

Oba se utvrzují v tom, že vztah na dálku nemá perspektivu. Den, kdy Lucie odletí i s malým Matýskem do Kanady, se blíží. Oba chtějí být rozumní, ale jejich vzájemné city jsou silnější. Srdci se prostě poručit nedá. Můžete se sami přesvědčit díky naší ukázce.

Sledujte Modrý kód ve středu 6. 3. ve 20.15.

Nechcete čekat do středy na to, jak se s celou situací Maty a Eva popasují? A co bude podnikat Rasputin v souvislosti s tajemným Lazarevem? Podívejte se už nyní díky naší iPrima Videopůjčovně.

Více informací najdete zde

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.