Seriály a filmy

4. března 2019 22:10

Jana Mrákotová

Maty o Lucii přijít rozhodně nechce

Maty Bojan a Lucie Krutinová i nadále řeší svůj vztah. Každý ale po svém. Zvítězí rozum, nebo cit? Rasputin je vůči Lazarevovi čím dál ostražitější. Nevěří mu.

Lazarev se vrací na urgent, Rasputin se ho vyptává se na jeho práci v redakci časopisu. Rasputin Adamovi říká, že se rozhodl Lazareva si prověřit. Nevěří mu. Podívejte se na ukázku z dalšího dílu Modrého kódu. Modrý kód sledujte také online.

Maty o Lucii rozhodně nechce přijít. Ta se mu ale stále vyhýbá a Maty neví proč. Chce si vše vysvětlit a tak se Lucie zeptá přímo. Podívejte se na jejich rozhovor ve videu.

Oba se utvrzují v tom, že vztah na dálku nemá perspektivu. Den, kdy Lucie odletí i s malým Matýskem do Kanady, se blíží. Oba chtějí být rozumní, ale jejich vzájemné city jsou silnější. Srdci se prostě poručit nedá. Můžete se sami přesvědčit díky naší ukázce.

Sledujte Modrý kód ve středu 6. 3. ve 20.15.

Nechcete čekat do středy na to, jak se s celou situací Maty a Eva popasují? A co bude podnikat Rasputin v souvislosti s tajemným Lazarevem? Podívejte se už nyní díky naší iPrima Videopůjčovně.

Více informací najdete zde

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.