Seriály a filmy

18. ledna 2019 18:16

Jana Mrákotová

Mery na Davida rozhodně nezapomněla

Na rubavský urgent přivezou mladého motorkáře, kterého ovládá jeho autoritativní otec. Právě tento pacient rozjitří v Modrém kódu staré rány a bolesti.

Prokop šíleně zuří. Někdo na něj v nemocnici prozradil, že pracuje na soukromé plastice. Libuška lstí přesvědčila důvěřivou Evu, aby se v její prospěch vzdala kurzu pro zdravotní sestry. Maty se ale Evy zastává, Libuščiny manipulace se mu ani trochu nelíbí. Podívejte se na ukázku z premiérového dílu seriálu Modrý kód.

Na urgent přivážejí sedmnáctiletého pacienta. Utrpěl vážnou nehodu na motorce. Chtěl ukázat svému autoritativnímu otci, že motorku umí řídit, že může závodit. Právě vztah mezi těmito dvěma Adamovi připomene Davida a jeho vztah k otci. Podělí se o to s Mery a tvrdě narazí. Pro Mery se jedná stále o velmi citlivé téma, jak můžete vidět na videu.

David se snažil

Atmosféra také houstne v domácnosti doktorky Vali Slavíčkové a anesteziologa Viktora Žáka. Žákovi se hra na rodinný život začíná zajídat a je tedy rozhodnutý ze společné domácnosti i s malým Viktorem odejít. Podívejte se na ukázku.

Každý si jedeme to svý!

Modrý kód sledujte také online.

Sledujte další díl Modrého kódu v pondělí 21. 1. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.