Mery se překoná! Co Davidovi dovolí? Sledujte Modrý kód

Modrý kód (66) - upoutávka

Tak tohle byste od drsné a především zásadové vrchní Mery nečekali!

Za Davidem přímo domů dochází jeho známý boxer Mike. Ačkoliv dal před nějakou dobou Davidovi pořádně do nosu, z těch dvou se kupodivu stali přátelé. David ale absolutně nesouhlasí s jeho nezodpovědným přístupem k životu. Boxer má totiž slabé srdce a se sportem tohoto ražení by měl přestat. Davida s Mery uprostřed noci vzbudí navíc pěkně zřízený.

Zelená pro výzkum

Nechá se sice pouze ošetřit Davidem, zanedlouho jej ale přivážejí s dalším infarktem na urgent. A bude na Davidovi rozhodnout, jak mu zachránit život.

Rasputin se snaží sblížit se svojí matkou. Ta s ním ale nechce vůbec komunikovat a Rasputin neví, co má dělat. Na druhou stranu svoji matku chápe, protože ji v Rusku nechal léta samotnou.

David se nakonec rozhodne, že nejlepší bude do nemonice pozvat Sergeje. A díky němu zjistí, nakolik je diagnóza Rasputinovy matky vážná. I přes to ale jeho matka podepíše reverz a nemocnici opustí.

Nebezpečný balanc na hraně

Viktor se snaží skloubit péči o syna a práci. Nedělá to bohužel tím nejlepším způsobem. Tohle se tedy Mery nebude ani za mák líbit! Navíc to vypadá, že Viktor už zase „v něčem lítá“.

Další případ divákům naznačí, jak nebezpečné může být kombinovat hormonální antikoncepci a kouření.

Na rubavském urgentu se také dozvíte, jak se může přihodit fraktura penisu.

Modrý kód sledujte na Primě ve středu od 20.15!

Sdílejte článek