Mery z Modrého kódu žárlí. Má ale důvod

Nina Mrázová se totiž z Rubavy jen tak nehrne. Ba naopak, plánuje nastoupit na urgent!

Nina přespala u Davida. Působí to trochu tak, jako by odmítala věřit nebo se řídit tím, že David je nyní s Mery. Navíc vychází najevo, že Davida požádala, aby mohla v Rubavě nastoupit jako lékařka, v Praze ji už nic nedrží. David se ale o této „maličkosti“ jaksi zapomene zmínit Mery…

Lze to pochopit

Mery z toho samozřejmě není vůbec nadšená, pořád má trochu pocit, jestli Nina na Davida náhodou něco nezkouší. A tyhle stíny žárlivosti ne a ne vymizet.

Petra zve Honzu na dovolenou k Rudému moři, kam chce vyjet se svojí sestřičkou Sabinkou. Vše se ale trochu zkomplikuje, teta, u které Sabinka dočasně žila, ji odvedla k matce.

Útok extrémisty

Na náměstí se při protiextrémistickém meetingu setkává Rasputin s Prokopem. Extrémisté zaútočí podomácku vyrobenou bombou a příval pacientů pro dva přítomné lékaře i rubavský urgent na sebe nenechá dlouho čekat. Jedna z organizátorek meetingu umírá přímo na operačním sále, stále se ale hraje o život jejího syna. Jak se ukazuje, zesnulá a její manžel chtěli chlapce adoptovat a chlapec je zejména na svoji matku silně fixovaný. Jak se dokáže srovnat s faktem, že už nežije?

Poklad v Modrém kódu

Smutnou událost na urgentu alespoň částečně vyváží velká honba za pokladem jednoho z pacientů a jeho věrného komplice, kteří se vydat hledat štěstí pod domem jednoho z nich. Něco se ale samozřejmě pokazí a vše skončí závalem.

Saše Mery opět přidělí její oblíbený typ pacienta, tedy bezdomovce či přírodního muže. Její pacient žije v přírodě a odmítá všechny výdobytky společnosti, včetně hygieny i léčby. To bude zase něco pro Sašu! A urgent nadobro opouští Lucie, která se stěhuje za maminkou do Prahy.

Modrý kód sledujte ve středu od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.