Mezi Sašou a Prokopem to v seriálu Modrý kód vře. Připomeňte si, kde se vzájemná averze vzala

A na její další vývoj se můžete již nyní mrknout exkluzivně v předpremiéře 219. epizody seriálu Modrý kód v iPrima Videopůjčovně. Saša bude zase ve formě!

Mezi Sašou a Prokopem už v minulosti k jistému vztahu došlo. Moc se to ale nezadařilo, Prokopovi se totiž vůbec nelíbilo, jak s ním Saša vymetla. Nyní se ho ambiciózní lékařka opět pokusí svést. Jak to dopadne?

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Takhle se Prokop rozhodně zachovat neměl, odmínutí se totiž Saši hodně dotklo, jakkoliv se vždy snažila tvářit se, jako by se nic nestalo. Jenže žárlivé a hádací scénky na sebe nenechají dlouho čekat...

Zkousne Saša odmínutí, nebo se bude chovat pořád jako malé děcko? Už teď se můžete podívat na ochutnávku z 219. epizody seriálu Modrý kód, na kterou se můžete podívat už teď online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Podívejte se na předpremiéru:

V archivu iPrima.cz si můžete o svátcích přehrát zdarma také další oblíbené seriály nebo bohatý dětský obsah:

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.