Michaela Nosková v seriálu Modrý kód: Doslova matka roku!

Jako příšerná semetrika a „matka roku“ se dnes představí zpěvačka Michaela Nosková v seriálu Modrý kód. Střihne si roli Vránové, matky od rodiny z okraje společnosti, ženy, která pro ostré slovo nejde daleko. Pusu si otevře především na Sašu Rašilova alias MUDr. Michala Tomáška, a z toho měla sympatická zpěvačka pěkný stres… Dívejte se na Primu ve 20.15!

„Byla jsem z toho strašně nervózní. Nejenom že jsem v žádném seriálu takhle velký prostor ještě neměla, ale musela jsem být ostrá na Sašu Rašilova. Neznali jsme se předtím a pro mě je to pan herec, takže to byl trochu stres,“ přiznává bez okolků zpěvačka. „Je to zvláštní, v divadle nemám problém, ale před kamerou a před Sašou jsem se styděla,“ dodává.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

I když její role umaštěné matky Vránové není nijak lichotivá, udělala jí radost. „Nejdříve jsem si říkala, proč zrovna já mám být takovým případem pro sociálku a hrát tak nezodpovědnou matku, ale nevadilo mi to. Je to pro mě výzva a udělala jsem radost mojí mamince, která se na Modrý kód pravidelně dívá,“ říká Nosková, na které se pěkně vyřádili v maskérně.

„Výhodou bylo, že jsem mohla přijít neučesaná, nenalíčená, oni to ještě o něco zhoršili a šlo se na plac,“ vzpomíná Nosková.

Michaelu Noskovou uvidí coby nepovedenou matku diváci již dnes, ale také v následujících epizodách seriálu Modrý kód, který Prima vysílá vždy v pondělí a ve středu ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.