Michal míří na další misi. V seriálu Modrý kód tím naštve Mery i Markétu

Není se čemu divit, konečně začali společně žít v podstatě jako rodina a Michala najednou chytají roupi. Obě mu to spočítají. Podívejte se na to v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

Z Michala se pod vlivem pohodové domácí atmosféry stává muž v domácnosti, který vaří, peče a shání kvásek. Michal je ale hlavně doktorem přivyklým extrémním situacím. Když mu tedy jednoho dne zrána zazvoní telefon s nabídkou odjet na misi, Michal ani vteřinu neváhá a nabídku přijímá. To se samozřejmě dotkne Mery i Markéty.

Mrkněte se na to ve videu:

Zejména jeho dcera Markéta bude mít problém otcovo rozhodnutí pobrat. Michalovi navíc vůbec nedochází, co udělal špatně… Na urgentu bude mít naštěstí spoustu jiné práce, která stres doma snadno překryje. Prvními pacienty budou dva mladiství účastníci dopravní nehody. Vychází najevo, že dívka byla těhotná. Ještě horší je skutečnost, že je mladší 14 let. Celým případem se proto bude zaobírat nejen policie, ale i sociálka.

Sledujte upoutávku k další epizodě seriálu Modrý kód:

Další pacientkou bude žena po úrazu, jejíž problém nicméně nespočívá ve zdravotních indispozicích, ale spíše v manželovi – tyranovi, s nímž se chce rozvést. Zakročit bude muset dokonce i Jiří Bojan!

Ani Maty to nebude mít jednoduché, jeho sok v lásce Pavel potřebuje akutní operaci a odmítá být operován od Veroniky. Požaduje tu operaci po Matym, kterému se do ní ale ani za mák nechce. Protože ale na urgentu nebude nikdo, kdo by asistoval při operaci Adamovi Brejchovi, Matymu nezbyde, než se nakonec na operaci Pavla stejně podílet. Radost z toho ale nemá…

Na další epizodu seriálu Modrý kód se podívejte v pondělí ve 20.15 na Primě!.

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.