Milostný trojúhelník, jaký Modrý kód nezažil. Maty, Veronika a Pavel. Jak tohle dopadne?

Maty se do lékařky Veroniky prostě zamiloval. A to až tak, že byl ochoten přistoupit na polyamorní vztah. I když se ale snaží, s nastalou situaci se pořád nějak nedokáže smířit. Jak to s jeho vztahem s Veronikou bude, to můžete sledovat po Novém roce v televizi Prima nebo již nyní v online v předpremiérových epizodách seriálu Modrý kód!

Když si spolu Maty s Veronikou začali, byla to velká láska od počátku. Jen to Maty celé pochopil trochu jinak. Když mu totiž Veronika řekla, že má přítele, pochopil to Maty tak, že až Pavel přijede, Veronika se s ním rozejde. To se ale mýlil:

Když Pavel přijel

Maty bude poměrně zaskočený, když zjistí, že Pavel přijel, Veronika je z toho šťastná a žádný vztah nekončí. Tak tohle Maty nečekal, přece jen, kdo nezažil vztah ve třech, těžko si na něj zvykne. Maty dokonce navrhne rozchod:

I když to Maty takto "rozesknul", ztratit vztah s Veronikou pro něj bylo až moc. Také Veronika byla z celé situace smutná, a zcela přátelsky v tomhle ohledu nastoupil Pavel, který se Matymu snažil poradit, jak polyamorní vztah zvládnout:

Jak to v seriálu Modrý kód dopadne?

Tuhle radu od Pavla si Maty k srdci nevezme, a tím pádem se celý vztah začíná komplikovat. Nejvíc pak Matyho naštve, když si Veronika kvůli Pavlově návratu změní služby, a tím změní i Matyho plány na společný víkend. Podívejte se na video:

Jak Maty na Veroničino chování zareaguje? Na to se můžete podívat už teď v přepremiéře 219. epizody seriálu Modrý kód, kterou sledujte online v iPrima Videopůjčovně.

V archivu iPrima.cz si můžete o svátcích přehrát zdarma také další oblíbené seriály nebo bohatý dětský obsah:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.