Seriály a filmy

15. února 2019 09:10

Jana Mrákotová

Modrý kód ovládne láska

Rubavský urgent ovládnou nejen pacienti a jejich úrazy, ale také láska. A ta kvete v každém věku, jak je vidět v dalším díle oblíbeného seriálu Modrý kód.

Bojan dává Dimitrije Lazareva na starost Rasputinovi a žádá ho, aby mu zodpověděl všechny jeho dotazy. Rasputin není nadšený, ale souhlasí. Adam léčí člena ochranky, který si při pronásledování zloděje poranil nohu. Podívejte se na ukázku z dalšího dílu.

Mery si zařizuje nový byt a nabízí Lucii, že u ní můžou s Matýskem bydlet. Do toho se nestačí divit – její otec zcela otevřeně nadbíhá sestřičce Šárce. Divadlo, na které ji vzal, nedopadlo úplně podle Šárčiných představ. Pan Černý se ale nevzdává, jak je vidět na videu.

Příště to musím udělat zábavnější

Petře se Filipova myšlenka „plastiky pro chudé” líbí. Probírají to všichni i s Prokopem večer po službě v baru. Filip se netají tím, že se mu Petra líbí, což se nelíbí Prokopovi a nemíní tentokrát Petru přenechat jinému chlapovi. Jeho odvaha se mu vyplatí. S Petrou se konečně sbližuje.

Prokope, ty žárlíš

Modrý kód sledujte také online.

Další pokračování seriálu Modrý kód uvidíte v pondělí 18. 2. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.