Seriály a filmy

20. srpna 2018 09:00

Jana Mrákotová

Modrý kód s Adamem Brejchou nudný rozhodně nebude!

Na konci minulé řady seriálu Modrý kód dějem řádně otřásl doktor Adam Brejcha. Jeho nástup na rubavský urgent nenechal nikoho lhostejným. Dávný spolužák Davida Hofbauera je chodící sebevědomí. Ale není to jen póza, jak se bránit?

MUDr. Adam Brejcha je charismatický, sebevědomý, někdy až příliš sebestředný singl sexy chlap. Je jednoznačně další vynikající chirurg v Rubavě. Ženské na něj letí a on toho bohatě využívá a slabostí pro ženské pohlaví se nijak netají. Na druhou stranu je ale jasné, že i Adam má svoji 13. komnatu, do které nechce nikoho pustit.

I v dalším pokračování Modrého kódu tak diváci budou mít možnost sledovat Adamovo sukničkaření. Jeho chování výrazně zasáhne do křehkého vztahu sestřičky Evy a mladého lékaře Matyho Bojana.

Role tohoto arogantního, ale zároveň velmi přitažlivého chlapa se zhostil herec Tomáš Měcháček. Jak se mu Adam hraje, co Adama v dalších dílech čeká a jak se v Modrém kódu Tomáš vlastně zabydlel?

Podívejte se na rozhovor.

Modrý kód zpět na Primě již v pondělí 27. 8. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.