Seriály a filmy

11. ledna 2019 09:30

Jana Mrákotová

Modrý kód se po pauze opět rozsvítí na obrazovkách

Oblíbený seriál Modrý kód se po vánoční pauze opět vrací na obrazovky Primy. A návrat to rozhodně nebude nudný. Doktora Hlinku nahánějí věřitelé a doktoru Brejchovi a s ním i celé nemocnici hrozí žaloba.

Sledujte další osudy hrdinů seriálu Modrý kód. Podívejte se na ukázku z prvního dílu po vánoční pauze.

Prokop Hlinka se i nadále potýká s dluhy, které nasekal díky kartám. Situace pro něj začíná být velmi vážná a mladý lékař se snaží peníze vydělat, jak se dá. Snaží se například uchytit na soukromé plastické chirurgii, a to i na úkor práce na rubavském urgentu. Věřitelé začínají být opravdu neodbytní, chodí za ním již i do nemocnice, jak můžete vidět v ukázce.

Věřitelé se začínají tvrdě hlásit

Jednoduché to nebude mít ani Adam Brejcha. Nejenže rozhodně ještě nezvítězil nad svými nočními můrami, nyní mu navíc hrozí žaloba. A nejen jemu – žalovanou má být i celá nemocnice. Manželka soudce Votavy mu bez ohledu na rozhodnutí komise oznamuje, že pro ni celá věc nekončí. Chce se s nemocnicí soudit. Podívejte se na video.

Žaloba na rubavský urgent?

Saša Růžičková s Maty Bojanem odhalí, že pacient, který při příchodu do nemocnice vypadá, jako by byl pod vlivem drog, trpí syndromem vyhoření. A vyšetřovat se bude i jedno velmi podezřelé přepadení.

Nové díly seriálu Modrý kód sledujte také online.

Premiérový díl Modrého kódu na Primě již v pondělí 14. 1. ve 20.15

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.