Modrý kód zaměstná tragédie dvou bratrů

Když otec svým synům zakazoval jezdit na motorce, měl pro to pádný důvod. Synové však jeho zákaz nedodržují a tragická nehoda na sebe nenehá v Modrém kódu čekat.

Dva bratři se v přírodě projíždějí na terénní motorce. Mladší z nich ale stroj nezvládne a má vážná zranění. Na urgentu se o něj budou starat David, Rasputin a Nina a budou mít plné ruce práce, aby chlapce zachránili. Řešit ale budou muset i zdraví staršího z obou bratrů, a především bude třeba „ošetřit“ narušené rodinné vztahy v rodině. Mladší ze sourozenců měl totiž na motorce zakázáno jezdit a otec je kvůli nehodě na staršího syna tak naštvaný, že jej už nechce nikdy vidět. Zmůže něco v těchto narušených vztazích primář Bojan?

Změny v Modrém kódu

Mery na urgentním příjmu přijímá mladé praktikantky. Moc dobrou pracovní morálky tedy dívky nemají a Mery je hned prokoukne. Kdepak, na Mery nikdo nemá!

Na urgent přijímají pana Krákoru, kterého při očkování ovcí napadl beran. Má vážně poraněné pozadí. Jeho zdravotní obtíže jsou ale mnohem vážnější než poškozená zadnice…

Váňa v ohrožení

Jak to vypadá, jeho mladá manželka s ním totiž není zdaleka jen pro jeho modré oči. Její oči totiž těkají za někým úplně jiným… za Prokopem.

Dalším pacientem je vězeň se závažnými obtížemi. Muže sužují horečky, blouzní a je agresivní. Že by byla na vině encefalitida? Je to skoro záhada. Ale žádná záhada není tak záhadná, aby ji na urgentu neodhalili.

Urgentní příjem bude řešit případ malého slepého chlapce Pavla. Je zraněný, a jak zjišťuje Vali, má řadu špatně zhojených zlomenin. Vypadá to na týrání. Ale na vině nejsou jeho rodiče, ale jeho sestra. Ani ona za své špatné chování ale vlastně nemůže.

Sledujte Modrý kód ve středu od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.