Modrý kód žije odchodem Saši. Starostka učiní nečekané gesto, aby dcera zůstala doma

Jeden z jejích pacientů má pravděpodobně vzteklinu, což může být pro zúčastněné život ohrožujícím onemocněním. Saša proto začíná bilancovat, zda skutečně odjíždět.

Nejvíc odjezd dcery řeší starostka Růžičková, která se mu snaží všemožně zabránit...

Aby udržela dceru doma, učiní nečekané rozhodnutí – rozhodne se „pustit“ místo ředitelky. A zkuste si tipnout, koho navrhne za svého nástupce! To byste neuhodli.

Mladá záchranářka v Modrém kódu

Na břehu řeky mladá dívka najde staršího muže postiženého infarktem a jeho vnučku, která se v řece začala topit. Snaží se je oba zachránit a během těchto snah se poraní. I tak těm dvěma ale zachrání život. Jenže sama dívka spokojená není, podle všeho nezareagovala dost rychle a navíc ve škole propásla důležitou písemku. Ani její matka kupodivu dceru nepochválí…

Dalším pacientem je muž, kterého přivážejí zmateného a blouznícího. Nikdo neví, co muži vlastně je. Jak Saša odhalí, muž doma chová řadu podivných zvířat. Od pacientovy manželky se dozví, že ráno pošla liška, kterou muž našel a která ho pokousala. Saše okamžitě dochází, že má dost možná co do činění se vzteklinou

Urgentní příjem bude řešit trojici motorkářů po nehodě. Dva chlapci a jedna dívka jsou všichni poměrně vážně zranění. Nejvíce však ale dívka, která nemá žádné viditelné příznaky a chce odejít domů na reverz. Přitom má ale vážně poraněnou páteř a je jen otázkou času, kdy se její problém může stát fatálním!

Modrý kód sledujte ve středu od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.