Může pedofil dělat dětského klauna? Odpoví středeční Modrý kód

Na urgentním příjmu budou lékaři ve středu řešit z etického hlediska velmi choulostivý případ. Je správné, aby byl bývalý pedofil dennodenně ve styku s dětmi? Na Modrý kód se podívejte od 20.15 na Primě!

Pavel je po náročně operaci střev, kterou vedl Adam Brejcha s (přes vlastní výhrady) asistencí Matyho. Dopadla ale úspěšně, za což jsou Pavel i Veronika Matymu vděční. Veronika je navíc ráda, že je Pavel v pořádku, což mu dá ale najevo tak, že vyvolá na urgentu velké spekulace mezi sestřičkami ohledně svého vztahu s Matym.

Podívejte se na upoutávku další epizody seriálu Modrý kód:

Michal je pod tlakem. Moc rád by odjel na misi, nicméně, když viděl, jak jeho rozhodnutí zapůsobilo na Mery, a především na Markétu, reálně zvažuje, že na misi nepojede. Jak se rozhodne?

Na urgentu si všichni všímají nejen podivného trojúhelníku mezi Matym, Veronikou a Pavlem, ale i toho, co se děje mezi Vali a Viktorem. Vali nemá pocit, že by se Viktorovo chování jakkoliv měnilo, Mery ji ale vyvede z míry.

Posuďte už teď, jestli je Viktorovo chování normální:

Na urgentu budou lékaři řešit i zajímavé případy. Prvním z nich je dětský klaun s infarktem. Jak jeho lékařka Veronika zjišťuje, muž trpí evidentně cirhózou jater, a navíc nemá varlata. Jak mohou tyto dvě skutečnosti společně s kardiovaskulárním onemocněním souviset? To byste neuhodli!

Vali bude léčit mladého muže, kterému nevoní práce, a rozhodne se proto inscenovat pracovní úraz. Vali naštěstí zjistí, že byl mladík pod vlivem THC, a díky tomu jej donutí jeho plán přehodnotit. Další pacientka na urgentu je naopak přesně opačný případ – přemírou práce jí prasklo mozkové aneurysma. Bude schopna kvůli svému zdraví zvolnit? Do třetice se Prokop stane svědkem toho, co se stane, když ochranka v místním supermarketu zamění hypoglykemický šok za opilost.

Celý urgent bude řešit kauzu Matyho a Veroniky, která se samozřejmě rozkřikne nadzvukovou rychlostí. A stane se to nejhorší, co by se mohlo stát.

Sledujte to už teď ve videu:

Na Matyho reakci a to, jak to s Veronikou dopadne, se podívejte ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.