Muže skalpoval medvěd. Jak si s tím poradí na urgentu? Podívejte se na Modrý kód ONLINE

Viděli jste středeční Modrý kód na obrazovkách televize Prima? Pokud ne, podívejte se na něj online. Řešit se budou dramatické případy!

Jako první přivážejí na urgent skalpovaného muže. Jak se mu takto kuriózní případ stal? Podle všeho spadl do výběhu s medvědy. Jenže proto, aby se do něj dostal, musel definitivně vynaložit velké úsilí!

Zvládnou přišít skalp?

Jeho skalp naštěstí přiváží sanitka také, a je na Davidovi a Rasputinovi, aby jej přišili. Protože se ale jedná o bezpochyby nejlepší lékaře na urgentní příjmu, je pacient v dobrých rukou. Jak to ale vypadá, muž měl důvod, proč do medvědího výběhu vlezl…

Také „kšefty“ s mafií si protlačí cestu až na urgentní příjem. Sanita totiž přiváží muže s popálenými nohami. Ukáže se, že se jedná o bratrance Petry. Sice všechny přesvědčuje, že si zranění způsobil sám, tomu by ale nevěřilo ani malé dítě. Proč odmítá vypovídat na policii?

Bíba se "nelepší"

Zdravotní stav Bíby po operaci se nelepší, bohužel je tomu spíš naopak. Právě proto se opět obejví Karel s nabídkou, aby Bíbu nechali převézt do Prahy k renomovanému kardiochirurgovi. Jenže Bíba tento plán odmítá a zcela věří Davidovi, na rozdíl od jeho otce. Na závěry, jak dopadla její operace, je příliš brzy, ale na zlepšení vztahu mezi otcem a synem to vypadá, že je příliš pozdě. Nebo se Bíbě nakonec podaří ty dva sblížit?

A jak konečně postaví Tomáš k těhotenství Lucie?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.