Na Hofbauera čekají v Modrém kódu jen komplikace. Na vině je Kid i Janek

Modrý kód (69) - upoutávka

Ačkoliv si David užívá spokojeného vztahu s Mery, jeho budoucnost začíná chytat temnější odstíny. Řešit totiž bude muset Kidovy trable, ale ještě daleko větší problémy s Jankem.

Na urgent přivážejí chlapce a jeho matku po autonehodě. Při poruše auta totiž smetlo jejich stojící vůz ze silnice jiné rychle jedoucí auto. Oba jsou vážně zranění. Spolu s nimi přiváží na urgent i dceru ženy.

Potrestaný nevěrník

Ta je nejvíc naštvaná na svého otce, který její matku prý podvádí. Právě proto také odjížděli z domova. Její matka i bratr na tom ale nejsou dobře a mladá žena se bude chtě nechtě muset smířit s otcem. Podaří se to?

Do Rubavy se konečně vrací Petra, všichni jsou rádi, že je milá sestřička konečně zpátky. Petra by ovšem byla nejraději, aby se nemluvilo o jejím těhotenství a o tom, že dítě není její, ale nosí jej pro jiný manželský pár.

Strejda, co není strejda

Kid přivede na urgent svého „strejdu“. Jak se ukáže, vůbec to není jeho strejda. Namísto Davida jej ale bude ošetřovat Saša, která špatně stanoví diagnózu. Nakonec bude muset opět zakročit MUDr. Hofbauer.

Janek opět v Modrém kódu

Davida navštíví na urgentu Janek. A Davida rozhodně nepotěší. Navíc může Davidovi zavařit. Vezme si totiž peníze od německého pacienta, kterého David léčil experimentální léčbou. Peníze chce ještě k tomu Davidovi, který o ně nestojí, stůj co stůj předat.

A zdaleka to nebude vše, co David musí řešit. Jak se totiž ukáže, Kidova matka zmizela. Bude na Davidovi, jestli si nakonec Kida u sebe nechá, nebo ne.

Modrý kód sledujte v pondělí od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek