Na soužití s otcem David není připravený. Jenže co mu zbývá? Sledujte Modrý kód

Modrý kód (46) - upoutávka

Není totiž zdaleka tak snadné skloubit celodenní péči a k tomu práci na urgentu....

David se pomalu sžívá se sestřičkou, která se stará o jeho otce. Zjišťuje ale, že to nebude tak jednoduché, jak si představoval. O otce se totiž bude muset starat i on sám, a to není zrovna činnost, která by mu byla moc blízká.

Na urgent přivážejí těhotnou ženu a muže po pádu z lešení ve výšce druhého patra. Žena ale namísto svých zranění řeší, aby jel její muž vyzvednout holčičku, kterou chtějí adoptovat. Adopční řízení probíhá totiž právě v den, kdy se zranila. Ani on ale nemůže nic zařídit, protože i on je z pádu zraněný. Na urgent navíc přichází další žena, která tvrdí, že je jeho manželkou. Tahle rodina je dost vypečená!

Kdo je u Vali na prvním místě

Probíhá další sbližování mezi Denym a Vali. Vali si záchranáře trochu idealizuje, ostatně jako každého muže. Jenže Deny si tak nějak odmítá připustit, že pro Vali bude na prvním místě vždy Růženka. A to se zase nelíbí Vali! To pan Hojer, to je jiný formát…

Na urgent přivážejí malou Gábinku s úrazem kolene. Gábinka rozhodně nepatří mezi nejhubenější děti a stále se dožaduje jídla. To se Vali moc nepozdává. Dívka navíc přímo v nemocnici dostane podivný záchvat.

Na Sašu opět na urgentu čeká „vypečený“ úraz. Muž, který na něco šlápl, ale je navíc dost zmatený. Prostě typický pacient, které Saša dostává…

Tenhle pacient ale nebude jen tak ledajaký a přivodí Saše pořádný šok!

Dále na urgent přivážejí pětadevadesátiletou ženu, která se předávkovala léky. Nikoliv však, že by byla duševně nemocná, ale proto, aby její dcera, která už se o sebe vzhledem k vysokému věku také není schopna postarat, dostala její místo v domově důchodců. Takové případy nespravedlnosti ale na urgentu nikdo nestrpí a rozhodnou se oběma ženám pomoci.

Modrý kód sledujte ve středu od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek