Na urgent nastupuje nový lékař. Za koho bude "kopat"? Sledujte Modrý kód

Modrý kód (52) - upoutávka

V Rubavě se šušká o tom, že společně s výměnou vedení nemocnice se chystá i změna na postup primáře urgentu. Že by byl nově příchozí onou novou nadějí na primariát? A co na to Bojan?

Rasputin odjíždí do Ruska. Zoja se snaží stůj co stůj jeho odjezdu zabránit. Když nepomůže přemlouvání, přistoupí k razantní akci a nafinguje srdeční záchvat.

Vypadá to nicméně, že i přes oběť, kterou Zoja předvedla, její plán nevyjde a Rasputin tak jako tak do Ruska odjede.

Střelba dítěte

Na urgent přivážejí postřelenou ženu. Není obětí útočníka, ale omylem ji postřelí její syn zbraní, kterou si půjčí od otce. Chlapec má z celé situace trauma. Trauma má ale z celé situace i otec rodiny, jemuž zbraň patřila.

Mocenský boj

Starostka Růžičková jde tvrdě do boje proti Bojanovi. Stane se novou prozatímní ředitelkou a navíc chce na urgent přivést novou krev a protiváhu Bojanovi, doktora Kodyma.

Bojan to samozřejmě správně chápe jako útok na svoji osobu. Starostka Růžičková je přesdvědčena, že jí Kodym pomůže sesadit Bojana.

Kodym ale nejenže je rizikem pro Bojana, ale dokonce není ani kamarád Saši. Pořádně ji poníží, když ji odmítne vzít na sál a namísto ni si vezme na sál Matyho.

Na urgent přivážejí dívku, která má evidentně poraněnou míchu nebo je jinak vážně zraněná. Necítí totiž nohy od pasu dolů. Rasputin je z toho zdrcen, když ani on nemohl dívce pomoci.

A pan Hojer se dozví pravdu o Vali a o Danovi. Pořádně to s ním zamává...

Sledujte Modrý kód ve středu od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek