Seriály a filmy

25. března 2019 22:05

Jana Mrákotová

Naivita a důvěřivost se Evě v Modrém kódu nevyplatí

Jarda Černý pokračuje ve svém boji s dcerou Mery. Těžké rozčarování čeká naivní sestřičku Evu. A Maty stale řeší svůj odjezd za Lucií.

Otec Mery má radost, že mu skutečně díky Adamově pomoci vrátí řidičský průkaz a on tak může vyvézt Šárku na výlet. Mery jeho nadšení nesdíli. Je přesvědčená, že by její otec řídit neměl. Maty se konečně spojil s Lucií, ale zatím neví, kdy bude schopný přijet do Kanady. Filip Kodym by chtěl co nejdříve otevírat novou kliniku a Prokop Hlinka stále doufá, že si Petra ještě rozmyslí jejich návrh stát se vrchní sestrou.

Podívejte se na ukázku z dalšího dílu Modrého kódu

Velké překvapení čeká na sestřičku Evu, která je stále nešťastně zamilovaná do Matyho Bojana. Ukazuje se, že její až dětské naivity a důvěřivosti zneužila vypočítavá sestřička Libuška. Právě Libuška totiž před časem nabídla Evě pomoc při hledání nájemníků do jejího domu, který zdědila po svém otci. Jak ale vyplouvá na povrch, rozhodně se nejedná o pomoc nezištnou. Libušce jde především o její vlastní prospěch, jak dochází i Evě.

Ten nájem nehraje

Sledujte Modrý kód ve středu 27. 3. ve 20.15.

Modrý kód také online!

Nechcete čekat až do středy? Využijte naši iPrima Videopůjčovnu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.