Nová sexy sanitářka hlásí nástup na rubavský urgent. První služba Štěpánky Fingerhutové již dnes večer!

Seriál Modrý kód má od dnešního dne novou posilu. Na rubavský urgent dnes nastoupí oblíbená herečka Štěpánka Fingerhutová (23), kterou budeme vídat jako Ditu Stárkovou. A nejvíce ji budeme zatím vídat po boku jejího seriálového šéfa herce Romana Skamene alias lapiducha Váňi. Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě na Modrý kód.

Štěpánko, jaká je vaše seriálová role Dity, kterou jste v Modrém kódu přijala?

„V Modrém kódu hraji sanitářku Ditu, takže například vozím pacienty, také často převlékám postele a postupně poznávám Rubavskou nemocnici a její zaměstnance. Na rozdíl od mých kolegů, doktorů a sester, pořád něco uklízím a nosím stále nějaké věci,“ popsala nám Štěpánka svou roli.

Prozraďte nám, s kým se nejčastěji potkáváte na natáčení?

„Nejvíce jsem ze začátku točila se Sabinou Laurinovou, ta mě také coby Mery na urgent přijímala. No a pak také se svým šéfem Váňou, Romanem Skamene. A s Ondrou Rychlým třeba zkouším v Divadle v Dlouhé hru Bez roucha, tak se moc těším na premiéru, až nám to aktuální situace dovolí,“ práskla nám půvabná Štěpánka.

Jak trávíte aktuálně v době koronaviru čas, začala jste se třeba věnovat něčemu na co jste neměla dříve čas?

“Začala jsem vařit ve velkém, zkouším nové recepty a peču chleba. Taky jsme s partnerem začali společně vyrážet na výlety na skateboardu a já na longboardu. Pochopitelně v rouškách a snažíme se nepotkávat lidi. Už aby to, ale bylo za námi, chybí mi práce i kamarádi!“ dodala závěrem Štěpánka.

Podívejte se na upoutávku pondělní epizody seriálu Modrý kód:

Seriál Modrý kód můžete sledovat na Primě každé pondělí a středu ve 20:15. Každé pondělí také od 21:45 reprízu původních dílů tohoto oblíbeného seriálu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.