Oholí se Rasputin kvůli Emě Vlčkové? Sledujte Modrý kód

Ema Vlčková má zdravotní obtíže, které běžná medicína nedokáže odhalit. Protože je Rasputinovi blízká, tajemný lékař jí chce pomoci, a dokonce jí sjedná návštěvu u čínské léčitelky. Ze strany Emy to ale bude něco za něco. Že by se Rasputin musel oholit? Sledujte Modrý kód již nyní v předpremiéře nebo ve středu ve 20.15 na Primě.

Ema Vlčková začíná být natolik zoufalá ze svých zdravotních obtíží a křečí končetin, že už by snad byla ochotna poslechnout i Rasputinova doporučení ohledně jeho známé, čínské léčitelky. Rasputin ostatně kolegyni doporučuje, aby zvolnila a zaměřila se na zdravější životní styl. Jenže Ema, ta si se svými energy drinky a cigaretami nedá říct…

Nebo ano? Když se naskytne možnost vsadit se s Rasputinem o to, zda si oholí svůj pověstný vous, Ema Vlčková bude schopna se zakousnout!

Podívejte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Opravdu se ti dva vsadí? A jak to dopadne? To uvidíte v seriálu Modrý kód, který můžete již nyní sledovat exkluzivně v předpremiéře nebo pak ve středu od 20.15, kdy Modrý kód vysílá televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.