Pád na dno: Kamil v seriálu Modrý kód končí. Sledujte v ukázce, jak se s ním Růžičková vypořádá

Už už to vypadalo, že se Kamilovi Prchlíkovi podaří dosáhnout svého cíle. Ale kdepak, hejtmanka Růžičková s ním končí. Podívejte se už teď na ukázku z další epizody seriálu Modrý kód, kterou Prima vysílá ve středu ve 20.15.

Záchranáři z rubavského urgentu budou muset řešit nečekaný případ domácího násilí. A nepůjde ani tolik o to, že jeden ze záchranářů bude takřka napaden nožem, ale o to, jakým způsobem se vůči násilí na ženách vymezuje psychoterapeutka napadené ženy…

Podívejte se na upoutávku další epizody seriálu Modrý kód:

Adam Brejcha dostává opětovnou nabídku na to vrátit se do Brna. Jen to bude vše velmi narychlo, dokonce tak, že nezbyde ani čas na společné loučení. Jak oslava na Adamovu počest dopadne?

Saše se konečně podařilo dosáhnout svého. Na základě doložených e-mailů se jí podařilo matce dát skutečně najevo, jak to s ní celou dobu Kamil Prchlík myslel. Kamil ale stále nevěří tomu, že by se Saše podařilo Darinu postavit proti jemu.

Sledujte jeho překvapení ve videu:

Prchlík má ale pocit, že proti němu hejtmanku Růžičkovou neposlala jen Saša, ale hlavně docent Šeřík. Prchlík si na docentovi drsně vyleje zlost:

Laura s Matym si už přiznali, že není třeba nic předstírat. Po společné noci je jasné, že k sobě ti dva patří. Nad novým párem se ale neustále vznáší stín Lauřina vztahu s Prokopem.

Lékaři na urgentu budou muset řešit i případ muže, který tvrdí, že spadl z kola. Do toho se ale objevuje jeho bratr, který tvrdí, že jej srazil vozem. Druhý muž ale tvrdí, že je jeho bratr diagnostikovaný schizofrenik, jemuž policie nesmí věřit. Kde je ale pravda? Dále budou lékaři na urgentu řešit případ muže, který spadl do studny.

Na Viktora Žáka dopadne tíha rodičovství, kdy kvůli svým službám nebude mít čas vyzvednout malého Vikiho ve škole. Dita nakonec coby hlídání zařídí svoji matku, Viktor ale pro jistotu kontaktuje i svoji matku. Celá situace se nakonec vyvine velmi překvapivě. Viktor se bude muset rozhodnout, co od života vlastně chce.

Další epizodu seriálu Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.