Patricii Pagáčovou budeme pravidelně vídat v seriálu Modrý kód na Primě

Oblíbená herečka Patricie Pagáčová (rozená Solaříková) má za sebou první natáčecí den. Zeptali jsme se jí, jak se na novém pracovišti cítí?

„Moc se mi tady líbí, je to úplně jiné prostředí, protože se děj Modrého kódu odehrává v nemocnici, na urgentu. Navíc si myslím, že nemocniční prostředí je pro diváky vždy velmi zajímavé, protože všichni k doktorům vzhlížíme a zajímá nás, co se děje pod pokličkou, takže se mi tady opravdu moc líbí,“ popsala první pocity z natáčení herečka.

První scény natáčela herečka s Ondřejem Rychlým

„První, s kým jsem se na place Modrého kódu potkala, byl Ondra Rychlý. Ten pomalu začne jako první zjišťovat, co jsem vlastně zač, tedy společně s diváky. Můžu prozradit, že se jmenuji Laura, to se mi moc líbí, měla jsem kočičku Lauru, tak to mi přijde vtipný. Je to mladá, velmi ambiciózní holka, má vystudované dvě vysoké,“ prozradila herečka.

A co rozhodlo, že herečka nabídku přijala?

„Hlavně mě lákalo být zase někým jiným, zahrát si po čase novou postavu. A jsem moc ráda, že nehraju žádnou blbou blondýnu, protože ty teď většinou ztvárňuju v divadle. Hraju inteligentní mladou slečnu, takže jsem ráda a moc se na to těším,“ práskla nám Patricie, která by dějem Modrého kódu měla zamíchat během jara příštího roku. Jestli však doplní lékařský tým rubavských lékařů, tak na to si budeme muset počkat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.