Pavel promluví Matymu do duše. Proč? Sledujte Modrý kód v předpremiéře

Ve zvláštní trojici Maty – Pavel – Veronika to začíná trochu skřípat. Pavel má dost Matyho chování, Maty má zase dost Pavla jako takového. Proč Matymu Pavel promluví do duše? Podívejte se na to už teď v předpremiéře další epizody seriálu Modrý kód.

Pavel se vrátil ze služební cesty. Veronika je za to spokojená, akorát Maty se s tím pořád nemůže smířit. Snaží se sice s Veronikou vycházet, jako by Pavel neexistoval. Moc se mu to ale nedaří, a Veronika je z toho nešťastná.

To zase ale nerad vidí Pavel, který Veroniku miluje a chce pro ni jen to nejlepší. Poměrně ostře proto promluví Matymu do duše.

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Modrý kód:

Na epizodu se podívejte již nyní v exkluzivní předpremiéře seriálu Modrý kód v iPrima Videopůjčovně, nebo se na ni podívejte v pondělí od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.