Petřin porod se v Modrém kódu blíží

A to kroky přímo mílovými! Petra se již přesunula do nemocnice, aby byla na porod připravená, to ale ještě neví, že miminko už pomalu klepe na dveře...

V Rubavě je fotbalová superstar České republiky Aleš Halámek, vrátil se zpět do města, kde vyrůstal, aby tu podpořil tělovýchovu a místní fotbalisty. Během přátelského zápasu si ale poraní koleno, z čehož nemá radost především jeho agent.

Na příjmu nicméně Rasputin zjistí, že koleno je jen drobnost oproti tomu, co má pacient „v hlavě“. Opakované návaly vzteku, koktání a bolesti hlavy neznačí nic dobrého. A Rasputin stanoví nemilosrdnou diagnózu – chronická posttraumatická encefalopatie, tedy boxerská demence. Samozřejmě to souvisí s tím, že poznávacím znakem tohoto fotbalisty jsou hlavičky.

Maty má v Modrém kódu problém

Maty řeší své neurologické obtíže. Stále neví, na čem je. Do toho všeho se objeví Bíba, která chce se synem strávit nějaký čas. Maty se jí ale vyhýbá, čehož si pozorná matka samozřejmě všimne. Náznaků je až příliš mnoho, když ale na chodbě potká svého známého neurologa, je vše jasné…

Do nemocnice se už chystá Petra, termín jejího porodu se blíží. Co čert nechce, společně s Prokopem a Váňou uvíznou ve výtahu!

Na urgent přicházejí dva dospělí synové pacienta, jehož přivezla záchranka. Nevypadá to ale, že by se starali o jeho zdravotní stav, ale spíš o to, komu odkáže své dědictví. Muž totiž trpí demencí. Nebo to tak alespoň vypadá!

Modrý kód sledujte ve středu od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.