Seriály a filmy

24. července 2018 14:21

Jana Mrákotová

Prázdniny vrchní sestry Mery

Prázdniny jsou v plném proudu. A odpočívají také naše seriálové postavy, konkrétně tedy jejich herečtí představitelé. Jaké plány má s letošním létem vrchní sestra Mery, tedy herečka Sabina Laurinová? A jak vzpomíná tato sympatická blondýnka na prázdniny v dobách, kdy byla ještě školou povinná?

"Zařídila jsem si měsíc naprostého volna a moc se těším, protože budu celou dobu s rodinou. Museli jsme program rozplánovat den po dni tak, abychom pokryli potřeby a radosti všech. Čeká nás chata na Sázavě a určitě pojedeme k moři, letos jsme zvolili Turecko. Potom nás čeká další destinace, kam jezdím asi od dvou let – a to je Jiráskův Hronov. Pravidelně se tam koná přehlídka amatérských divadelních souborů, které jsou na vysoké úrovni, někdy lepší než v leckterém pražském divadle. Obě dcery tam letos půjdou do kurzů. Já jsem tam kdysi také byla v hereckém kurzu, když jsem byla malá. Jedeme také na Moravu, pokračujeme do Buchlovic za známými. Snažím se, abychom měli hodně zážitků. Nikdy jsem na dovolenou nejela sama. Já jsem ten typ mámy, co se jeden den vyspí, a druhý den už jí je smutno a říká si: proč tady nemám děti, vždyť ony by si to tady skvěle užily...(smích)"

Sabině a celé její rodině přejeme hezké prázdniny a těšíme se na ni v dalších dílech Modrého kódu na podzim na Primě.

Sabina byla i jednou z hereckých hvězd, která popřála Primě k jejím 25. narozeninám.

Podívejte se na video

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.