Primář Kodym bude mít v Modrém kódu problém. S Havlenou i komisí!

Na Kodyma si v poslední době došlápl kvůli nesplacenému dluhu Havlena s tím, že pro něj má mladý primář zprostředkovat provizi z prodeje předraženého lékařského přístroje. Jenže proti Kodymu hrají všechny karty...

Primář Kodym stále dluží Havlenovi. Podnikatel ale vymyslel způsob, jak mu Filip peníze splatí – prostřednictvím koupě předraženého lékařského přístroje. Jenže pořídit drahý přístroj není jednoduché, v nemocnici musí projít výběrovým řízením a vypadá to, že bude mít Kodym velký problém svoji volbu obhájit. Čeká jej dokonce komise.

Pro Filipa možná bude štěstí, že bude operovat vnuka jednoho ze členů komise, otázkou ale zůstává, zda mu to nějak pomůže… A pokud nepomůže, jak se bude na celou věc tvářit Havlena?

Davidova nabídka v Modrém kódu

David Hofbauer dostává pozvánku na kardiologickou konferenci do Londýna. Nemá však zájem ani v momentě, kdy zjistí, že za pozváním stojí Nina. Mery už se s její přítomností a snahou o Davida tak nějak smířila, Davida proto dokonce podpoří v tom, aby na konferenci jel. Jenže Nina se v ten moment chopí šance a nabídne se, že bude Davidovi následující dny pomáhat. Nesblíží je společná práce?

Malá Deniska má být z nemocnice propuštěná zpět do dětského domova. Vůbec se jí ale nechce, stejně jako se s ní nechtějí rozloučit Růženka a Vali. Nedá se ale nic dělat. Navíc to vypadá, že se s Deniskou ani nebudou moci vídat tak často, jak by chtěly. A sestřička Eva málem způsobí fatální nehodu a úmrtí pacientky, kdy jí kvůli přepracování aplikuje špatnou dávku léku. Rozhodne se přijmout odpovědnost a dát výpověď…

Jak to dopadne? To se dozvíte ve středu od 20.15 na Primě v další epizodě Modrého kódu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.