Primář Kodym dostane v Modrém kódu brutální zásah paralyzérem

Na urgentu nikdy nevíte, co se může stát...

Na urgentu se objeví Lena, sestra Matyho zesnulé partnerky.

Potřebuje od Matyho úmrtní list své sestry, Maty si ale u té příležitosti všimne, že Lena není vůbec v pořádku a chce ji vyšetřit.

Lena má evidentně velké bolesti hlavy, její manžel si ale myslí, že je závislá na lécích proti bolesti. Zdravotní komplikace, která má, jsou ale velmi vážné a všichni jí tak trochu křivdí.

Nový primář Kodym se snaží urgent prezentovat pozitivně v médích, vypadá to, že nakonec bude dobrý primář. Ale na jak dlouho?

„Došlápne“ si na něj totiž manželka jednoho z pacientů. Muž je onkologický pacient, kterého záchranka přivezla na urgent s problémy se srdcem. Lékaři toho již mnoho nezmohou, žena je ale zoufalá a pro záchranu svého manželka je schopna čehokoliv.

Lékaři budou mít velkou práci s ošetřením dvou zraněných z autonehody, otce a jeho dcery. Žena utrpěla úraz hlavy a s tím spojenou ztrátu paměti. Celou věc ještě komplikuje, že žena prodělala změnu pohlaví. Její probuzení proto bude o to zamotanější.

Co může způsobit tetování henou? Velké zdravotní problémy, přesvědčí se o tom jedna malá pacientka. Jejím hlavním problémem je ale spíš nedostatek pozornosti od rodičů.

Modrý kód sledujte v pondělí od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.