Primářka Saša? V seriálu Modrý kód bude mít mladá lékařka všech dost!

V souvislosti se zřizováním nového urgentu v Ústí začínají urgentem v Rubavě kolovat o Saše nepříjemné pomluvy. Saša, která nejde pro ostré slovo daleko, už má všeho dost. Překvapivě jí domluví docent Šeřík a Saša si jeho slova vezme k srdci. Další epizodu seriálu Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě.

Žena dostane při vypjaté situaci v práci záchvat. Co však prvně působí jako problémy se srdcem, se nakonec ukáže vážnějším problémem. Další pacientem je opilý muž po pádu, kterému záchranáři naměřili víc než tři promile alkoholu v krvi.

Michal opět vyráží na Rondo. Přebírá na sebe povinnosti systému, protože se snaží sociálně vyloučenou lokalitu s mnoha zdravotními riziky pozvednout. Mery ani Markéta z Michalových snah nejsou zrovna nadšené… Michal má ale obavy, aby se v lokalitě nezačal šířit černý kašel. Pacientku postiženou touto chorobou totiž na urgentu nedávno sám ošetřoval. V Rondu najde dalšího pacienta s kuriózní diagnózou…

Sledujte upoutávku středeční epizody:

Prokop chystá další překvapení pro Lauru. Vypadá to, že ti dva jsou spolu i přes předchozí rozepře šťastní. Zato Maty nevypadá, že by byl z obnovy vztahu moc spokojený, ačkoliv si vše nechává pro sebe. To Prokop má obavy, aby se Laura s Matym opět nesblížila…

Podívejte se na, jak na Prokopa zaútočí:

S Viktorem zase není k vydržení, zdá se, že taktika Ditiny matky zabírá. Akorát, že s anesteziologem nikdo není schopen najít kloudnou řeč. A není to jen Viktor, kdo je v poslední době vynervovaný. Urgentním příjmem se totiž nese strach z toho, že až se otevře urgent v Ústí, rubavský urgent se zavře.

Podle Libušky v tom má rozhodně prsty Saša, která podle ní má minimálně teplé místečko. A Libuše to Saše hezky vpálí. Kromě toho o Saše začne i mezi pacienty vyprávět lži a Saša toho má akorát dost. Chce si to s Libuší hned vyříkat. Docent Šeřík ji ale zastaví.

Sledujte sestřih ze seriálu Slunečná:

Další epizodu seriálu Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě nebo Modrý kód sledujte on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.