Případ mladé zlodějky i mimoděložní těhotenství, které má vyřešit partnerskou krizi, se budou řešit v Modrém kódu

Modrý kód (17) - upoutávka

Špatná finanční nebo rodinná situace může člověka dohnat až k zoufalým řešením. Přesvědčte se o tom v Modrém kódu.

Na urgent přivážejí mladou zlodějku, která plánovala vykrást faráře a aby se nedostala do rukou policie, raději vyskočila z okna. Pořádně si při tom ale rozmasakrovala nohu. To jí ovšem nebrání v tom, aby hned při vyšetření na sále neukradla hodinky!

Pan farář nakonec přijde sám na urgent. S překvapivou nabídkou: chce dívce nabídnout pomoc!

Přehnaná péče

Na urgent opět přivážejí Bíbu. Má vážné problémy se srdcem, ale co ji nejvíce drásá, to je její manžel a jeho přehnaná starost.

David je přesvědčený o tom, že jeho experimentální léčba kmenovými buňkami je pro Bíbu přesně to, co potřebuje. U jiných typů léčby přetrvávají obavy, že by se mohly opakovat infarkty.

Nový partner?

Na Vali to neustále zkouší její kamarád, známý veterinář. Moc to ale nevypadá, že Vali by jeho city opětovala…

Na urgentním příjmu řeší další pacientku, tentokrát s mimoděložním těhotenstvím. Ta operaci odmítá a nechápe, že dítě by stejně nemohla donosit. Je nicméně přesvědčená, že by jí dítě mohlo pomoci zlepšit její současné problémy v manželství. O jejím stavu nevěděl ani její manžel, který na ni kašle, ani její syn. Ten s oběma rodiči nemluví kvůli tomu, kam až svoji manželskou krizi nechali zajít. Dokáže stmelit jeho pouto s matkou její vážný zdravotní stav?

Sledujte Modrý kód v pondělí od 20.15 na Primě!