Případ únosu à la Natascha Kampusch, to je pondělní Modrý kód

V seriálu Modrý kód se obvykle řeší zajímavé lékařské případy. V pondělní epizodě to ale bude trochu jinak, protože se bude jednat spíše o případ kriminální – Honza narazí v lesích kolem Rubavy na dlouho pohřešovanou ženu, která se evidentně stala obětí únosu. Dívejte se na Primu od 20.15!

Honza potká cestou na Stříbrňák, kam se jede rekreovat za kamarádkou, zmatenou ženu. Ta evidentně netuší, kde je, jaké je datum ani kdo je ona. Jak Honza odtuší, žena prodělala potrat. Namísto relaxu na Stříbrňáku to vypadá na další zajímavý příklad…

Podívejte se na upoutávku seriálu Modrý kód:

Prokop se konečně seznamuje s tím, kdo je vlastně Laura. Blonďatá kráska bude v nemocnici provozovat bufet. Prokop shání u kolegů pomoc pro Lauru pro rekonstrukci jejího bufetu. Chce ji tím ohromit. Potřebuje ale pomoc Matyho, aby zaměstnal ostatní mužskou část kolegů, kteří by o atraktivní Lauru měli také zájem. Prokop to prostě nebude mít jednoduché!

Pro Matyho ale bude možná podobná akce vítaným zpestřením. Z rozchodu s Veronikou se totiž stále ještě úplně nevzpamatoval. Nepomáhá tomu ani to, že jejich vztah a rozchod řeší všichni na urgentu, zejména vyhlášená drbna Libuška baží po informacích. Maty si z ní proto udělá legraci.

Mrkněte se na to ve videu:

A jaké pacienty budou na urgentním příjmu lékaři muset řešit? Mladého kluka, který se omylem střelil do nohy. Problém je ale hlavně ten, že zbraň patřila jeho otci a nebyla zajištěná. I další pacient bude dětský pacient – kluk, kterého pokousal pes. Jeho matka z toho ovšem hodlá udělat velkou kauzu.

Seriál Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky únos seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.