Proč byste nikdy neměli útočit na lupiče? Dozvíte se v Modrém kódu

Modrý kód (30) - upoutávka

Rubavský urgent čeká perný den. Budou tu muset zachránit život muži, jehož dům se rozhodli vyloupit zloději. On sám se bohužel pokoušel je zastavit, to ale neměl dělat.

Šeredně se mu to totiž vymstí – starobylý meč mu útočník zapíchne přesně do hrudníku. Jediné jeho štěstí je, že se mu nezapíchne přímo do srdce. To se ale může každou chvíli stát, zejména pokud muž nebude v klidu. Jenže jak může být v klidu, když neví, jak je na tom jeho rodina?

Ani jeho manželka totiž nezůstane stranou útoku. Když se snažila svému muži v boji pomoc, hněv útočníků se strhl i na ni. Jediný jejich syn zůstal útoku ušetřen, protože se zamkl v koupelně. Protože se ale rozbil zámek, musel vylézt ven oknem, aby mohl svým rodičům přivolat pomoc. Při nešťastném pádu si ale přivodil mnohačetná zranění včetně otevřené zlomeniny nohy. I s ní ale pomoc zvládl přivolat a rodičům tak dozajista zachrání život!

Tomáš nutí Lucii k přerušení těhotenství

Lucie stále řeší to, jak se Tomáš zachoval, když se dozvěděl o vrozené vadě jejich dítěte. Mladá lékařka doufá, že její milenec změní názor. To se ale pořádně splete. Tomáš dokonce přímo k Lucii na urgent pozve věhlasného dětské chirurga, který se gastroschízou novorozenců zabývá, ale ji vyšetřil. Dozví se od něj nepříjemnou pravdu, nebo ji odborník uklidní? A jak na vše zareaguje Tomáš?

David Hofbauer se snaží rozklíčovat, kdo zakázal jeho výzkum. Jeho spolupracovník Janek tvrdí, že zákaz musel přijít z nejvyšších míst. Jak zjistit, kdo za zákazem stojí? David se rozhodne zeptat svého otce, profesora Hofbauera….

Modrý kód sledujte ve středu od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek