Proč je Zoja v Rubavě? Dozvíte se v pondělí v Modrém kódu

Modrý kód (41) - upoutávka

Báchorka o tom, že chtěla na rubavský urgent kvůli skvělé praxi, evidentně není pravdivá.

Bojan a Bíba se dozvěděli, že měl jejich syn se ženou cestou do nemocnice na kontrolní vyšetření ohledně těhotenství dopravní nehodu. Bojan si tedy vezme na celý týden dovolenou a odlétá do Anglie. Nikomu ale nic neřekne a celý urgent může jen tak tipovat, co se vlastně stalo.

Matka se svojí dcerou si pronajaly dům na samotě nedaleko Rubavy. Matka nešťastnou náhodou spadne ze schodů a je vážně zraněná. Dívka ihned zatelefonuje záchranku. Než ta ale může přijet, je žena v nebezpečí života. David mladou dívku znaviguje, aby matku ošetřila. Ne všichni na urgentu ale jeho postup schvalují, naopak se obávají, aby podobná akce dívku nepoznamenala na celý život:

Přivážejí paní Žákovou s rupturou svalu. Horší ale je, že vyklopila z kočárku malého Viktora, kterého opět musela hlídat. Jana a všichni v nemocnici se snaží sehnat Viktora. Ten ale podle všeho opět trávil noc místo se synem ve společnosti alkoholu. Jediné, co ho zajímá, je, jak bude jeho matka zvládat péči o malého Viktora s pochroumanou nohou:

Saša chce odejít z nemocnice. Když téma nadnese před Bojanem, řekne jí, ať klidně odejde, jemu to srdce neurve. Má to ale jeden háček. Její matka to odmítá a se svou dcerou má jiný plán – chce se zbavit Bojana a z dcery udělat ředitelku:

A začíná vyplouvat najevo, co vlastně dělá Zoja Višněvská v Rubavě. Evidentně totiž v krajské nemocnici není náhodou. Důvodem, proč je v Rubavě, je totiž Rasputin.

Dívejte se v pondělí od 20.15 na Primě na Modrý kód.

Sdílejte článek