Profesor Jan Pirk v nemocnici Rubava! Uspělo vybavení u špičky oboru?

TOP STAR magazín 2017 (37)

Seriálový doktor David Hofbauer v podání herce Marka Němce dostal neobvyklou roli! Ujal se role průvodce po Nemocnici Rubava a na návštěvu do seriálové nemocnice, kde se Modrý kód natáčí, pozval světově uznávaného kardiochirurga profesora Jana Pirka. Ten má na svém kontě přes sedm a půl tisíce operací srdce. Jak obstála nemocnice Rubava před absolutní špičkou v oboru? PUSŤTE SI CELOU reportáž z této exkluzivní návštěvy v TOP STAR magazínu.

„Vítám v srdci našeho urgentu, máme tři traumaboxy a několik lůžek,“ směje se v TOP STAR magazínu herec Marek Němec. „První dojem je super, takhle by to opravdu mělo vypadat,“ řekl TOP STAR magazínu profesor Pirk.

Když přijdou do jednoho z traumaboxů nešetří profesor chválou. „Prostorově to odpovídá, monitor tady je, infuzní pumpa, dýchací přístroj anesteziologický tady je, osvětlení, takže dobrý,“ libuje si v TOP STAR magazínu Pirk.

Jenže něco ho přece jen zarazilo a to umývárna! „Je to trošku staromódní, protože dneska ty umývárny mají bezdotykové baterie,“ řekl magazínu Pirk.

Na jednotce intezivní péče ale objeví další maličkosti. Kde jsou rozvody plynů? Obstála seriálová nemocnice u profesora Pirka?

Další díl seriálu Modrý kód uvidíte na Primě zase ve středu ve 20.15.

Sdílejte článek