Prokop bude kvůli Lauře i stepovat. Podaří se mu ji v seriálu Modrý kód opět získat?

Vztahu s krásnou Laurou se Prokop Hlinka odmítá vzdát a je schopen udělat cokoliv, aby její srdce získal nazpět. Klidně se i řádně ztrapnit. Na jeho marné pokusy se podívejte ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

Ačkoliv mu dala Laura jasně najevo, že je mezi nimi konec, Prokop své snahy odmítá vzdát. Až poté, co ji definitivně ztratil, mu došlo, co pro něj vlastně znamená. Nyní tedy udělá cokoliv, aby ji získal zpět. Dojde na velká gesta a obří pugéty, dokonce i na taneční vystoupení a pozvání na rande…

Skřípat to začíná i mezi Mery a Michalem. Jejich vztah prochází od doby, kdy se na scéně objevila Honza, krizí. Tu ještě víc prohloubilo Honzino nadužívání uklidňujících léků. Poslední kapkou bylo, když si léky nechala napsat na Váňu a celou situaci se dozvěděl i primář Bojan, který Honzu s okamžitou platností vyhodil.

Po Honze se poté slehla zem, z čehož je vedle Michal. Okamžitě ji začíná shánět, obvolávat všechny známé. Když se Honza konečně ozve, Michal se okamžitě vypíše z plánované operace a vyráží za ní. Tady už ale Mery povolí nervy.

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Na urgentním příjmu budou lékaři opět řešit řadu zajímavých případů – vážně nemocného muže bez domova, o němž se ukáže, že není, kým se tváří být. Dále muže, který v opilosti spadne ze zídky a tím si přivodí zranění nejen v dutině břišní, a chlapce trpícího spinální svalovou atrofií.

Dita s Viktorem se začínají sbližovat. Dokonce i Ditina matka nakonec usoudí, že by Viktor pro její dceru nebyl až tak špatná partie. Navrhne své dceři proto téměř vojenský plán, jak si ho omotat kolem prstu.

Saša se na urgentu náhodou setká s Kamilem Prchlíkem. Jeho servilitu prostě nezvládá a rovnou mu upřímně řekne, co si o něm myslí. A hlavně ho ujistí o jedné věci – jen tak lehce se jí nezbaví!

Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě nebo on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.