Seriály a filmy

18. června 2019 10:14

Jana Mrákotová

Prokop Hlinka ze seriálu Modrý kód a jeho životní peripetie

Mladý doktor Prokop Hlinka byl na začátku seriálu Modrý kód takovým doktorským embryem, které se nijak netajilo tím, že chce v životě uspět. Chce společenské uznání, peníze, ale také obdiv krásných žen, speciálně pak té jedné – sestřičky Petry. Na nějaký čas z Rubavy dokonce odešel. Pak se ale vrátil. A jako doktor rozhodně získal na kvalitách. Jako člověk koneckonců také.

Mladý doktor Prokop Hlinka z hornické starousedlické rodiny vnímal medicínu hlavně na počátku kariéry jako prostředek, jak se dostat do vyšší společenské vrstvy. Nijak se netají tím, že chce žít jinak než jeho rodiče. A neváhá k tomu z počátku využít ani fakt, že je přitažlivý i pro starší zajištěné dámy. Podívejte se na webové stránky seriálu Modrý kód, kde najdete všechny díly!

Jak na Prokopa nahlíží jeho herecký představitel Ondřej Rychlý? Zeptali jsme se ho v pauze přímo na natáčení.

Prokop Hlinka očima Ondřeje Rychlého


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.