Seriály a filmy

18. června 2019 10:14

Jana Mrákotová

Prokop Hlinka ze seriálu Modrý kód a jeho životní peripetie

Mladý doktor Prokop Hlinka byl na začátku seriálu Modrý kód takovým doktorským embryem, které se nijak netajilo tím, že chce v životě uspět. Chce společenské uznání, peníze, ale také obdiv krásných žen, speciálně pak té jedné – sestřičky Petry. Na nějaký čas z Rubavy dokonce odešel. Pak se ale vrátil. A jako doktor rozhodně získal na kvalitách. Jako člověk koneckonců také.

Mladý doktor Prokop Hlinka z hornické starousedlické rodiny vnímal medicínu hlavně na počátku kariéry jako prostředek, jak se dostat do vyšší společenské vrstvy. Nijak se netají tím, že chce žít jinak než jeho rodiče. A neváhá k tomu z počátku využít ani fakt, že je přitažlivý i pro starší zajištěné dámy. Podívejte se na webové stránky seriálu Modrý kód, kde najdete všechny díly!

Jak na Prokopa nahlíží jeho herecký představitel Ondřej Rychlý? Zeptali jsme se ho v pauze přímo na natáčení.

Prokop Hlinka očima Ondřeje Rychlého


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.