Prokop najde štěstí v neštěstí. Sledujte Modrý kód!

Modrý kód (33) - upoutávka

V Rubavě se koná „nejhustější“ youtuberská akce. Žádné děti ani dorost samozřejmě na superhrdinské párty v rubavském kulturním domě nemohou chybět. Dojde ale k neštěstí...

V Kulturním domě se totiž zbortí strop. Zraněných je mnoho, především děti. Ještě že je na místě jako lékařský dozor Prokop a ihned začne řídit záchranné práce

Vypadá to, ale že se v jeho životě schyluje k velké změně…

Jedním z nejvíce zraněných je i mladý muž, jehož partnerka celou akci coby fotografka fotí. Problém ale není zdaleka jen jeho zranění, ale hlavně jeho syn Vašík, který se odmítá smířit s tím, že si jeho otec našel jinou partnerku. Protože je ale otec zraněný vážně, bude se muset smířit s partnerkou, která je navíc s jeho otcem těhotná, nebo ho čeká ústavní péče. Žádné jiné příbuzné totiž nemá. Zde bude muset zasáhnout psycholog Bojan!

Mery se vrací z dovolené. Vypadá, že je nabitá energií a spokojená. Jenže to, co se stalo mezi ní i Davidem, Mery stále vnímá. A jak je vidět, ani David není úplně lhostejný.

Mezi zraněnými z kulturního domu je i Tomášova žena Sára. Samozřejmě chce ošetřit od Lucie, aby si do ní mohla porýpat. Schyluje se k dalšímu problému. A co čert nechtěl, za Lucií zrovna přijde do práce i Tomáš. Jeho žena si toho samozřejmě dobře všimne. Aby toho nebylo málo, dozví se, že je Lucie těhotná.

Na urgentní příjem přichází muž s nevysvětlitelnou bolestí hlavy. Podle veškerých vyšetření je muž zdravý, on však tvrdí, že jeho problém je skutečný. Protože ho ale nikde nechtějí přijmout, uchýlí se k zoufalému řešení.

Modrý kód sledujte v pondělí od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek