Prokop, nebo Maty? Lauřino dilema v seriálu Modrý kód pokračuje už ve středu

Jasno sice Laura nemá, nicméně podle Veroniky by měla Matymu dát šanci. Jak to dopadne, to uvidíte ve středu v další epizodě seriálu Modrý kód, kterou uvidíte na Primě ve 20.15.

Laura řeší, jak naložit se situací s Prokopem, který se tváří, že se změnil a o vztah s ní doopravdy stojí. Lauře se to ale moc nezdá, což také řeší s Veronikou. Podle obou mladých žen totiž Prokop řeší spíš uraženou mužskou ješitnost než nutnost navázání bližšího vztahu s Laurou.

Co myslíte?

Zato Veronika je přesvědčená o tom, že by Laura měla zvážit vztah s Matym. Podle toho, co jí její bývalý přítel a dobrý kamarád říká a neříká, má pocit, že Maty o Lauru stojí. Laura je ale nerozhodná. Veronika se proto rozhodne, že by bylo fajn donutit ty dva, aby si o svém vztahu popovídali. Po dobrém to ale nepůjde, Veronika tedy bude muset vymyslet drobnou lest… Jak to dopadne?

Starší muž se přesvědčí o tom, proč není dobré hrát si na policistu. Ve snaze odhalit zlodějský gang přijde k vážnému úrazu. Na urgentu si po jeho přivezení budou nejprve všichni myslet, že se muž zbláznil, pak se ale ukáže, že se stal obětí zákeřného organizovaného gangu.

Sledujte upoutávku další epizody seriálu Modrý kód:

Další pacientkou je dobrovolná hasička, která se při pádu z hořící střechy napíchne na ostrý drát. To se nebude líbit hlavně jejímu manželovi, který s její kariérou v mužském kolektivu zásadně nesouhlasí. Muž s nečekaným přehřátím organismu bude dalším pacientem rubavského urgentu. Zkolaboval u vysoké pece, což organismus člověka může závažně poškodit. Vedle toho budou na rubavském urgentu opět ošetřovat seniora s Alzheimerovou chorobou, jehož vnuk se stal příčinou poranění Rasputina. Proč se na urgentu zjeví tentokrát?

Markéta už má dost toho, jak se negativní stav Honzy podepisuje na vztahu jejího otce a Mery. Sama vidí, že Mery už to dlouho v podobném trojúhelníku nevydrží. Zasáhne proto sama po svém. Honza ale na pomoc nečeká….

Dita s Viktorem se nadále sbližují. I přes úvodní komunikační problém se zdá, že krize je zažehnána. Další problém je ale na obzoru!

Na další epizodu seriálu Modrý kód se podívejte ve středu ve 20.15 na Primě a nezapomeňte, že seriál Modrý kód můžete sledovat také on-line:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.