Životní styl

3. března 2020 23:00

Prokop s Laurou se konečně sblíží! Užijte si ochutnávku ze seriálu Modrý kód

Že to ale trvalo! Prokop už pomalu přestával doufat, že se mu krásnou Lauru podaří zaujmout. Na to, jak to mezi těmi dvěma dopadne, se podívejte už teď v ochutnávce další epizody seriálu Modrý kód, kterou vysílá televize Prima ve středu od 20.15.

Markéta se chystá na svůj první šachový turnaj. Protože ale Michal není v poslední době ve své kůži stran psychiky, na šachový turnaj osobně nedorazí. Mery už začíná Michalův přístup dost štvát.

Sledujte upoutávku k další epizodě:

Na urgentním příjmu se bude řešit nejen zdravotnická, ale i kriminální historie. Sanitka přiveze dva zraněné muže, kteří působili jako ochrana pro převoz peněz. Dojde k přepadení vozu a krádeži peněz. Jak se ukáže, jeden z mužů byl do přepadení namočený, a důvod, proč ke zločinu přistoupil? Ten vás překvapí. Další pacientkou bude oběť paniky na rubavském nádraží. Adam bude léčit mladého delikventa, který se popral. Jeho zranění nejsou vážná, problém je ale v jeho psychice. Dokonce i na jinak otrlého Adama bude jeho chování až moc. Vali bude ošetřovat mladou dívku s otravou krve kvůli špatně provedenému tetování.

Adam se snaží zlepšit náladu Rasputinovi, moc se mu to ale nedaří. U poslední příležitosti, kdy ho chce vytáhnout na pivo a mezi lidi, ho dokonce Roman přímo pošle do háje. Tohle bude možná poslední kapka, co je Adam ochoten snášet…

První pusa!

Prokop se stále snaží o Lauru, už ale přestává doufat. Na správnou taktiku se dokonce zeptá i Veroniky, ta mu ale nic extra chytrého neporadí. Prostě jen být sám sebou. Že by tahle jednoduchá taktika na Lauru fungovala? No jasně!

Podívejte se na ochutnávku ze seriálu Modrý kód:

Viktor se vrací zpět na urgentní příjem. Svůj návrat odůvodňuje tím, že po něm v Praze chtěli nekalé věci, které on sám odmítá provádět. Jak se ale dozví Vali, Viktor možná v Rubavě neříká celou pravdu. Dostane totiž opět nabídku, zda by přece jen na místo nechtěla nastoupit. A při té příležitosti se dozví o Viktorové chabé pracovní morálce.

Na další epizodu seriálu Modrý kód se podívejte ve středu ve 20.15 na Primě, sledovat Modrý kód ale můžete i online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek
Štítky seriál Praha Modrý kód TV Prima Grigorij Jefimovič Rasputin modrý kód online první pusa

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.