Seriály a filmy

13. listopadu 2018 08:20

Jana Mrákotová

Rasputin a Adam z Modrého kódu budou bojovat s vetřelcem

Rasputin s Adamem se v dalším díle Modrého kódu pořádně zapotí díky schizofrenickému pacientovi. Problém s pacientkou řeší Maty. Jak vysvětlit těhotné anorektičce, že svou nezodpovědností ohrožuje nejen sebe, ale i své dítě? Pořádně horko bude i Vali, která očekává návštěvu ze sociálky.

Maty přijímá těhotnou pacientku, která ohrožuje své dítě malým množstvím přijímané potravy. Protože odmítá i infuzi, dostává se do riskantní zdravotní situace. Za Prokopem přichází matka a připomíná mu, že jí slíbil novou televizi, ale Prokop nemá ani na to, aby vrátil Slavíkovi dluh. Podívejte se na malou ochutnávku z dalšího dílu seriálu Modrý kód.

Uvidíte v dalším díle

Na rubavský urgent přivezou zraněného muže, který trpí schizofrenií a jedná se jasně o psychiatrický případ. Je přesvědčený, že jeho život ovládá vetřelec, který se mu usídlil v těle a on se rozhodl se ho zbavit, a to poněkud drastickým způsobem. Rasputin s Adamem mají plné ruce práce. Můžete se sami podívat.

Vetřelec na urgentu

Vali a Žák stále očekávají návštěvu ze sociálky. Sociální pracovnice se konečně nahlásí. Viktorovi se to ale nehodí a jeho reakce na Vali velmi nemile dopadne. Zatímco pro Vali je celý proces osvojení velmi důležitý, pro Viktora tomu tak není, jak se ukazuje a jak je vidět z ukázky.

Sociálka za dveřmi

Všechny díly seriálu Modrý kód sledujte také online.

Další díl Modrého kódu uvidíte ve středu 14. 11. ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.