Seriály a filmy

15. ledna 2019 14:00

Jana Mrákotová

Rasputin bude opět zachraňovat – pacienty, ale i Adama

Zdá se, že Adam Brejcha z Modrého kódu je opět v plné formě. Prokop začal pracovat na plastice a sestřičku Evu nepřestávají provázet problémy. Rasputin znovu ukáže, jak skvělý je diagnostik.

Podívejte se na ukázku z dalšího dílu oblíbeného seriálu Modrý kód, který sledujte také online.

Po dlouhé době to vypadá, že Adam je zpátky ve své kondici. Vyřešila se kauza se soudcem Votavou, a to Adamovi vlilo elán do žil. Nebo se to spíš zdá. Spolu s Rasputinem se starají o zmláceného pacienta, který musí na operaci mozku. Pacient je to ale více než podivínský a oběma lékařům chvíli trvá, než odhalí hlavní příčinu jeho problémů. Adama se v ten moment opět zmocní pochybnosti. Rasputin je mu ale na blízku, jak můžete vidět ve videukázce.

Neztrácej hlavu

Opět se ukazuje, že Adamovo zlepšení bylo jen zdánlivé a hlavně dočasné. Stíny z minulosti jsou zpátky. A to v plné síle. Podívejte se sami.

Já myslel, že už tě neuvidím

Sestřička Eva se připravuje na vstupní sesterský test. Pomáhá jí Libuška, která se čím dál víc vybarvuje. Prokop tají, že pracuje na soukromé plastické klinice, ale je prozrazen, když se matka jedné pacientky prořekne Petře. Zároveň přijel pozdě na další kolo soutěže, Maty se Sašou jsou na něj pořádně naštvaní.

Sledujte další díl Modrého kódu ve středu 16. 1. ve 20.15.

Sdílejte článek
Štítky Rasputin

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.