Rasputin je v Modrém kódu v koncích. Jeho matka odmítá léčbu

Modrý kód (67) - upoutávka

Tolik se Rapustin snažil, aby matku dostal do České republiky. Když se to konečně povedlo, neví, co dělat. Jeho matka se odmítá léčit, a dokonce s ním i jen komunikovat. Dokáže to Rasputin změnit? Sledujte Modrý kód.

Tři přátelé, dva chlapci a dívka plánují letní výlet. Při té příležitosti se rozhodnou vykoupat se v místním lomu. Stane se ale neštěstí, jaké se děje při skocích do vody běžně. Jeden z chlapců neodhadne hloubku v lomu a je vážně zraněn.

Starosti s matkou

S Rasputinovou matkou to nevypadá dobře. Je sice u Sergeje, ale její zdravotní stav se zhoršuje. Největším problémem ale je, že se se synem nechce vidět a odmítá léčbu.

Dalšími pacienty jsou dvě účastnice dopravní nehody, při níž došlo k čelnímu střetu dvou vozidel. Jedna z žen má těžko odhalitelné vnitřní zranění, Maty a Saša si budou muset hodně rychle poradit s tím, jak postupovat. Jde o život! Možná navíc půjde o život nejen dvěma pacientkám, ale půjde o i zdraví celého urgentu. Ženy pravděpodobně trpí vysoce infekčním onemocněním.

Lucii čeká v Modrém kódu překvapení

Za Lucií přijede bez ohlášení její matka. A co hůř, namíří si to rovnou k ní domů, kde zjistí pravdu o zdravotním stavu svého nenarozeného vnoučete. Rozhodne se vzít věci do vlastních rukou a bude požadovat po primáři Bojanovi, aby Lucii vypsal ze služeb. Jenže nic není, jak to vypadá. Dokonce se pokusí vypudit z Luciina bytu i Vali s Růženkou.

Rasputina navštíví Zoja se zvláštní informací. Jak se bude Rasputin na nabídku vztahu tvářit?

David bude zase žehlit průšvih za Kida, a tentokrát pořádný, který bude řešit i policie. Ale ačkoliv se David dušuje, že toho malého průšviháře vlastně nemá rád, udělal by pro něj první poslední. Třeba zalhal policejním orgánům.

Modrý kód sledujte v pondělí od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek