Rasputin ochrne poté, co chytí dítě padající z balkonu. Sledujte drama v pondělí v Modrém kódu

Lékaři z urgentu budou mít hodně práce, aby Rasputina dokázali operovat. Ani tak se ale zákrok příliš nezdaří… Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě na seriál Modrý kód.

Viktor se připravuje na svůj odjezd do Prahy. Přípravy ke stěhování i výběr bytu řeší s Vali, stále si totiž myslí, že Vali i holky do Prahy odjedou s ním.

Sledujte upoutávku pondělní epizody seriálu Modrý kód:

Rasputin se cestou do práce nachomýtne téměř ke tragédii, které zabrání. Malé dítě spadne z balkonu, Rasputin nicméně chlapce zachrání. Když jej ale chytí a zmírní jeho pád, sám je zraněný. Ochrne!

Jak se tak stalo, že chlapec z balkonu vůbec spadl? Jeho vytížená matka ho zamkla v bytě s dědečkem, který trpí demencí. Nebylo to tak, aby dědeček hlídal chlapce, ale naopak vnuk měl dohled nad svým dědečkem. To je ale Rasputinovi k ničemu. Nikdo na urgentu nebude v klidu, největší vnitřní boj ale bude pochopitelně prožívat Rasputinova matka.

Podívejte se na video:

Rasputina čeká složitá operace, u níž se sejdou ti nejlepší doktoři. Sám Rasputin požádá Adama Brejchu, aby ho operoval, ale Adam to odmítá, protože má obavy z operování někoho tak blízkého. Ale když je to Rasputinovo přání?

Na urgentu se ale budou samozřejmě řešit i běžné lékařské případy. A samozřejmě Laura! Na ni si totiž opravdu dělá zálusk téměř každý muž z nemocnice, a to nejen z urgentu, ale dokonce i ostatních oddělení. Prokop na to jde chytře. Jak?

Mrkněte se na ve videu:

Další epizodu seriálu Modrý kód sledujte v pondělí od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.