Rasputin pošle Adama do háje! Sledujte Modrý kód, a dozvíte se proč

Adam a všichni z urgentního příjmu se snaží Rasputinovi pomoci, jak jen to jde. On ale o jejich pomoc a soucit nestojí, a začne to dávat dost důrazně najevo. Na další epizodu seriálu Modrý kód se podívejte ve středu ve 20.15 na Primě.

Rasputina propustili z nemocnice do domácího léčení. Aby se o něj nestarala jen jeho stará matka, dochází za ním velká část personálu. Největší péče však stále leží na jeho matce. Ta ale vše bere s humorem, protože jinak to snad ani nejde. Rasputin si v její péči připadá tak trochu jako týrané dítě…

To je ovšem jen jedná z mála světlých chvilek, psychicky je na tom totiž stále hůř. Jeho kolega a kamarád Adam je si toho pevně vědom, proto se Romana snaží všemožně povzbudit a zabavit. Napadne ho, že by mohl Romana vytáhnout na pivo. Vypůjčí ještě s jedním kolegou v nemocnici vozíček a vypraví se za Romanem. Toho ale nezastihnou v dobré náladě, právě naopak!

Podívejte se na exkluzivní ukázku ze seriálu Modrý kód:

Opravdu je Rasputin rozhodnutý zůstat už navždy sám doma a s nikým se nebavit? To zjistíte ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód, kterou můžete sledovat již nyní online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.