Rasputin upadá hlouběji do depresí. Na pokoj mu dali sebevraha! Sledujte Modrý kód

Myšlenky na smrt si začínají pomalu nacházet cestu i do Romanovy hlavy… Stačí Adam zakročit včas? Podívejte se na to v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

Roman sám není v dobrém psychickém stavu. Jeho stav se ale rapidně zhorší tím, že k němu na pokoj dají ochrnutého muže, který se pokusil o sebevraždu. Snědl velké množství prášků a doufal, že tím ukončí svůj život. Protože jej ale našla jeho matka, zdravotníci mu vypumpovali žaludek, a tím ho zachránili. Muž s tím ale vůbec není spokojený.

S životem paraplegika se totiž muž odmítá smířit. Bohužel, svými depresivními myšlenkami začíná působit na Rasputinovu psychiku. Zejména Adam si všímá, jak se Romanův stav rapidně zhoršuje. Vůbec nechápe, jak mohl někdo podobně depresivního pacienta dát k Romanovi na pokoj. Okamžitě sjedná změnu, jenže není už příliš pozdě?

Podívejte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Další epizodu seriálu Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě nebo online v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.