Rasputinův stav se dramaticky lepší. Sledujte Modrý kód již nyní v exkluzivní předpremiéře!

Zpočátku to sice trochu vypadalo, jako by Rasputin na svůj stav rezignoval. Nyní se ale vše obrací k lepšímu. Ve středeční epizodě seriálu Modrý kód se Rasputinovi podaří zásadní věc. Jaká? Podívejte se na to už teď v exkluzivní ukázce další epizody seriálu Modrý kód, kterou můžete sledovat již nyní v předpremiéře online v iPrima Videopůjčovně.

Rasputinův život zaznamenal v poslední době velký kotrmelec. Ze špičkového neurochirurga, který si poradí s každým případem, se stal v podstatě paraplegik. Poté, co zachránil život malému chlapci, který vypadl z okna, Roman Vilkin totiž sám ochrnul.

Dlouho trvalo, než byl Roman schopen vůbec propuštění z nemocnice. Ač zpočátku na situaci nahlížel pozitivně, negativní vývoj ho utvrdil v depresivních stavech, které přetrvávaly nejen v nemocnici, ale i po jeho návratu domů. Naštěstí se jeho nejen mentální, ale i fyzický stav zlepšil, a to hlavně díky Adamovi. Rasputin dokonce začal nedlouho po ochrnutí opět chodit. Nyní ho ale coby chirurga čeká další výzva. Začít ovládat jemnou motoriku rukou…

Podívejte se, jak se mu podaří v seriálu Modrý kód poprvé psát:

Držte Rasputinovi v jeho rekonvalescenci palce a sledujte další epizodu seriálu Modrý kód – buď na Primě ve středu od 20.15, nebo online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně kdykoliv předtím!

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.