Rubavský urgent zaměstná případ vlčích dětí. Sledujte Modrý kód

Modrý kód (68) - upoutávka

Tohle Modrý kód ještě nezažil! Žena veze po ulici podezřelý vozík, z něhož se ozývají ještě podezřelejší zvuky. Jak kolemjdoucí zjistí, na voze jsou dvě děti.

Než však zavolají policii či záchranku, žena uteče. Děti se naštěstí dostanou do nemocnice, chlapec je totiž ve vážném stavu a ten se stále zhoršuje.

Problematické je, že u sebe děti nemají žádné doklady, nejsou ani v registru hledaných osob a nikdo vlastně neví, odkud se vzaly. Když se nakonec jejich matka sama objeví v nemocnici, ukáže se, problém je mnohem větší, než se zdálo.

Růženčiny testy konečně dopadly dobře a malá pacientka může jít z nemocnice domů. Jenže Vali musí řešit problém vlčích dětí a nemá čas s Růženkou jít domů. Situaci nakonec nezachrání nikdo jiný než pan Hojer!

Rasputinova matka činí problémy

Sergej začíná mít doma problémy kvůli Rasputinově matce, jeho ženu už nebaví, aby stařena u nich stále přebývala. Rasputin proto vezme aktivitu do svých rukou a matku prostě nechá převézt do nemocnice.

David si ale myslí, že bude lepší, když bude Rasputinovu matku léčit on sám. Zjistí poměrně zajímavou věc, Rasputinova matka netrpí rakovinou, jak si všichni mysleli. Zmůže ale vůbec něco?

TOP doktorka v Modrém kódu

Saša bude řešit svůj velký případ, muž, který se předávkoval prášky na uklidnění. Je totiž přesvědčen, že stejně umře. Pro Sašu to navíc bude mít dopad i trošku jiný…

Pro Lucii bude dnešní den černý, nikoliv její vinou zemře na urgentním příjmu nenarozené dítě.

Modrý kód sledujte ve středu od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek