S puberťákem je těžké pořízení. Přesvědčí se o tom Michal a Mery v seriálu Modrý kód

Michal nikdy nezastával klasickou otcovskou roli. Nyní do ní ale skočil rovnýma nohama se svojí čtrnáctiletou dcerou Markétou. A lehké to s ní mít on ani Mery nebudou. Sledujte Modrý kód v pondělí ve 20.15 na Primě.

Maty Bojan se vrací ze stáže na Slovensku. Všichni ho přivítají s otevřenou náručí, nejen proto, že se jim stýskalo. Jak Maty zanedlouho zjistí, je to dílem i proto, že s jeho slovenským kolegou, který jej v Rubavě vystřídal, nebylo lehké pořízení.

Zejména Veronika s ním vůbec dobře kvůli jeho sexistickým a poněkud zastaralým názorům nevycházela. Na rozdíl od Matyho. Začíná to vypadat, že to mezi dvěma mladými lékaři jiskří…

Sportem ku zdraví

Lékaři na rubavské urgentu budou řešit řadu zranění způsobených sportem – bikrosem a potápěním. Bude něco z toho mít tragické následky? Dalším pacientem na urgentu bude mladý chlapec, kterého při cirkusovém vystoupení vážně poranil slon. Může za tragickou nehodou cirkus, nebo je na vině chlapcovo chování? Urgentní příjem zažije i dramatickou situaci, hned dvě napadení. To už tu dlouho nebylo!

Mery slaví narozeniny a Michal se jí snaží udělat radost. Poněkud to sabotuje jeho dcera Markéta, která na Mery pochopitelně žárlí, když jí otec věnuje tolik pozornosti. Když chce Michal Mery společně popřát, zachová se Markéta jako řádný spratek.

Podívejte se na sestřih z další epizody seriálu Modrý kód:

Na rubavském urgentu se otevírá s velkou pompou speciál VIP box. Pro mnoho sester je práce na něm prestižní záležitostí. Zejména pro Libušku, která je ambiciózní. Je jí však jasné, že přes Sašu, která je i díky vlivu své matky na speciálním VIP oddělení lékařkou číslo jedna, to nepůjde….

Dostane se Libuška na VIP box? A jak si na něm povede? To můžete posoudit v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.