Saša a Václav Rašilovi táhnou za jeden provaz

Herec Saša Rašilov (47), kterého můžete pravidelně vídat na obrazovkách televize Prima coby doktora Tomáška v úspěšném seriálu Modrý kód, zavzpomínal se svým bratrem Václavem (43) na svoje dětství.

Prý byli velký spojenci a zůstalo jim to dodnes. „Máme ještě o čtrnáct let starší sestru Naďu, která pro nás byla v dětství spíš opatrovnicí. Neměla to s námi vůbec lehké, často jsme totiž proti ní kuli pikle,“ přiznal Saša s tím, že ji dnes už ani jeden nezlobí a raději si společně zahrají třeba na kytaru.

Jaký sen má doktor Tomášek ze seriálu Modrý kód?

Oba se narodili na Zbraslavi a dnes tam žijí se svými rodinami ve společném rodném domě. Na návštěvě u nich na zahradě nám ukázali, kde lezli po stromech a ukázali nám také svou velkou chloubu - společnou starou španělskou plachetnici. „Je to náš sen, koupili jsme ji společně a dáváme ji postupně do kupy. Těšíme se, až ji zprovozníme a snad už příští léto vezmeme naše rodiny na krásnou plavbu,“ vypráví o společném snu Saša Rašilov. A kam se chystají vyplout? "Já mám raději teplo než zimu, ale na lodi je to asi jedno, stejně jde o to, aby foukalo, takže klidně možná i sever, což je přesně směr, kam chce vyplout Saša,“ prozradil Václav. „Táhneme za jeden provaz, takže na směru i cíli se určitě domluvíme,“ dodává Saša.

Společně tráví hodně času, na place a v divadle se ale potkávají vzácně. Naposledy tomu bylo v hostivařském ateliéru, kde se točí seriál Modrý kód. Saša v doktorském, Václav coby policista. „Už nám chybí jen hasič, a budeme mít kompletní rescue tým,“ směje se Saša.

Sdílejte článek
Štítky seriál bratři modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.