Saša dostane v seriálu Modrý kód nabídku, která se neodmítá. Stojí za ní ale Prchlík!

Kamil Prchlík začíná mít věčně nepříjemné Saši dost. Zdá se mu, že stojí v cestě jeho vztahu s její matkou. Vymyslí tedy skvělý plán. Jaký? Na to se podívejte v pondělí v další epizodě seriálu Modrý kód, kterou bude Prima vysílat ve 20.15.

Poté, co načapala Kamila Prchlíka, kterak přímo na urgentním příjmu napomáhá místnímu mafiánskému bossovi v jeho nekalých aktivitách, stala se Saša pro Kamila nepřítelem číslo nejen. Kamil si totiž užívá poměr s její matkou Darinou Růžičkovou, toho času hejtmankou. Z tohoto poměru samozřejmě těží, jak to jen jde, a bylo pro něj značně nevýhodné o vztah přijít.

Jestli je v něčem Kamil Prchlík opravdu třída, pak je to manipulace. Darině Růžičkové si vyleje srdce s tím, jak se snaží se Sašou sblížit, ale nefunguje to. A rovnou přichází se skvělým plánem. Co takhle Sašu někam uklidit?

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Jak se na jeho nabídku bude tvářit Darina Růžičková. A hlavně, jak se na nečekanou, a zároveň velmi prestižní nabídku práce bude tvářit sama Saša?

Na to se podívejte už v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód. Nezapomeňte také, že Modrý kód můžete sledovat i online, a to dokonce hned čtyři epizody v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.